Rozny download do mobillu

Navody

Zmena smajlíků

Na zmenu smajlíků jsou dva způsoby :

způsob 1 :

Přejděte do zložky /ICQLite/Smilies/OldSmilies , a všechny soubory skopírujete do /ICQLite/Smilies .

způsob 2 :
Otevřete ICQ a jděte do Main -> Preferences -> Skin/Appearance , a do kolonky Emoticons dopíšete /OldSmilies.

V prípade, že si chcete spravit vlastních smajlíků, jednoduše si vytvoríte obrázok zo smajlíkem ( doporučuji  zachovat rozměry půôvodního smajlíka) , a pomenujete soubor podle názvu podobného soboru se smajlíkem. Chcete například zmenit smajlíka v tvaru bomby, tak dáte soboru názov Smiley16.bmp a skopírujete ho do /ICQLite/Smilies/ , původní soubor nahradíte.

!!! POZOR !!! Smajlíci, které si nastavíte se zobrazí i Vám, ostatným sa budou zobrazovat jejich smajlíci.

Zmena zvuků

Znova existujou dva způsoby

způsob 1 :

Jděte do /ICQLite/Sounds a najděte si zvuk, který chcete zmenit, a svůjj zvuk pomenujete podle něj. Chcete například zmenit startovací zvuk, tak zvuk který chcete namísto neho pomenujete Startup.wav a skopírujete do /ICQLite/Sounds , původní soubor přepíšete.

způsob 2 :

Zvuky, které chcete mít jako nové si dáte do libovolné složky (samozřejmě, že je musíte pojmenovat podle původních, takto doporučuji zachovat délku původního zvuku) a pujdete do Main -> Preferences -> Skin/Appearance a v kolonce Sounds nastavíte cestu k Vašim zvukům.

POZNÁMKA : JAk bude postupovať podľa způsobu 2, a nebudete chtít zmenit všechny zvuky, tak jednoduše ty, které zmenit nechcete překopírujte z /ICQLite/Sounds do Vaší složky.