Rozny download do mobillu

Animacie

 
Star Wars - Gangsta Rap
Popis hry:
Pro fanoušku filmů Star Wars jsem zde připravil malé videjko s touto tématikou a pěkně narapovaným příběhem ve, kterém je krásně shrnut celý příběh.
Where Do Clams Come From
Popis hry:
Zdánlivě neškodná procházka přírodou se vždy může rychle zvrtnout většinou vinou samotného člověka. Podívejte se jaké důsledky může mít poškozování přírody.
Zázračná Studna 2/?
Popis hry:
Konečně!!! Dlouho očekávaný druhý díl (a možná není poslední :D ). Můžete se těšit na spoustu vtipných hlášek a vtipných scének. Jakpak dopadne Juraj tentokrát? Bude mít zase obě ruce zdravé? Nebo bude mít nejen špatné ruce, ale i nohy? Jestli z našeho Juraje nadále bude Krypel nebo ne se dozvíte v následujícím pokračování. Přeji příjemné pokoukání a pamatujte čím víckrát jí shlédnete, tím víc se vám bude líbit. PS: příliš hlasitý smích je životu nebezpečný!!!
No Time For Nuts
Popis hry:
Jedno z dalších videí o veverce z doby ledové. Jak si tentokrát poradí se svým žaludem (oříškem) se dozvíte v tomto příběhu, kde veverka bude hojně využívat i stroje času.
Star Wars
Popis hry:
Toto video ze série madness combat se nechalo inspirovat hvězdnými válkami. Tvůrci si trochu přizpůsobili děj, ale to hlavní zůstává. Dobro opět zvítězí nad zlem.
Madness combat redeemer
Popis hry:
Jeden díl z mnoha o krvelační pouti hlavího hrdiny přes hromadu strážců, až ke svému cíli.
Christmas song
Popis hry:
Podslechněte si Santovu Vánoční písničku a spoustě sněhu a hromadě dárků.
Animation vs Animator II
Popis hry:
Jeden animátor si nerozvážně stvořil postavičku, která byla příliš silná, vymkla se jeho kontrole a začala mu ničit počítač.
Ovládání:
pouze myší

Itchy and Scratchy
Popis hry:
Podívejte se na jeden z příběhů Itchyho a Scratchyho, koucoura a myši ze seriálu Simpsonovi. Díl se jmenuje Sherblood forest a uvidíme v něm spoustu podlostí a zákeřností.
Každý iný
Popis hry:
A všeci rovný je další zdařilé dílko od Tinysoft.sk. Tentokrát tvůrci upustily od humoru a přešli k realitě, které je potřeba pomoct. A proto má tento příběh své poseltví, které snad bude vyslyšeno. Animace je součástí kampaně jejíž oficiální stránky naleznete ZDE
Posledni komentare
21.12.2007 12:53:13: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}