Rozny download do mobillu

Bojove a akcne

 
Overkill Apache
Popis hry:
Usedněte do kokpitu bitevního vrtulníku a vydejte se za nepřátelskou linii. Ze začátku máte jen kulomet a další munici si musíte posbírat, aby jste byli schopnit likvidovat odpor ozbrojenců.
Ovládání:
šipkama
Zombie field
Popis hry:
Je tady vzpomínka na staré hry, které nehýřily grafikou a zvukovými efekty, ale měly jednoduchá pravidla a ovládání. Proskákat levelem a zkosit co nejvíc zombíků.
Ovládání:
šipky, mezerník
Dragon fist 3
Popis hry:
Hra ve stylu mortal kombat. Zvolte si jednoho bojovníka a s ním se zúčastněte turnaje, nebo můžete zkusit i jiný typ hry. Hra je i pro dva hráče.
Ovládání:
Hráč 1: W,A,S,D, T,Y,U. Hráč 2: šipky, 4,5,6.
Shuriken challenge
Popis hry:
Vydejte se na nebezpečnou cestu s malým ninjou a pomožte mu získat černý pásek. Házením hvězdic zabíjejte nepřátelské ninji. Cízí ninja, ani žlutá koule se vás nesmí dotknout. S přibývajícím skóre získáváte lepší výkonnostní pásy, až se propracujete k černému.
Ovládání:
Pouze myší.
Swords and Sandals 2
Popis hry:
Opět zavítáte do gladiátorského ringu, kde budete bojovat o čest a slávu. A hlavně o holý život. Oproti prvnímu dílu přibyly nové zbraně, kouzla a různé nápoje. Taky se upravil styl boje. Hra je demo, ale i tak má spoustu kol.
Ovládání:
Pouze myší.
Rail of War
Popis hry:
Zase jednou originální nápad na hru. V obrněném vlaku se musíte pokusit projet územím nepřítele a prostřílet si cestu. Nakupte to správné vybavení a hurá na ně.
Ovládání:
Pouze myší.
Electricman2hs
Popis hry:
V této hře budete bojovat v mnoha kolech proti přesile nepřátel. Hra je zpestřená zpomalenými údery (Q,W,E). Zkuste najít co nejzajímavější údery kombinací kláves.
Ovládání:
šipky a A,S,D a Q,W,E
Box Head
Popis hry:
Poslední žijící člověk se utká s hordami zombíků, toužících po jeho smrti. Můžete si vybrat jednu z mnoha místností, ve které se tento souboj odehraje. Zvolte nejlepší zbraň, sežeňte si munici a střílejte a střílejte...
Ovládání:
Pohyb - šipky, střelba mezerník, zbraně - 1 až 9, pauza - P
Battlefield general
Popis hry:
Dokažte své vůdcovské schopnosti na bitevním poli. V každém z kol budete muset splnit úkol, na který bude potřeba sestavit správnou armádu a hlavně jí dodávat precizní taktické pokyny.
Ovládání:
Myš, šipky a Ctrl.
Crazy Flasher 3
Popis hry:
Pěkná brutalitka ve stylu Dad´n´me. S holýma rukama, nebo pořádným kanónem se budete bít s přesilou nepřátel. Hrajete buď dead match, nebo story mode a za vydělané peníze si pak můžete nakoupit lepší výbavičku.
Ovládání:
Pohyb - A S D W, útok - B, skok - N, speciální - M a změna zbraně mezerník.